איך להחדיר טמפון?

תמונה של שתי נערות הצופות במסך המחשב. התמונה ממחישה כי פשוט למצוא אינפורמציה על מוצרינו ברשת.
לכל דבר יש פעם ראשונה! הווסת שלך היא חלק טבעי מחייך, ואם יש לך שאלות על כך, זה בסדר גמור. אל דאגה – החדרת טמפון היא לא כל-כך קשה כמו שאולי חשבת! צפי בסרטון למטה כדי לגלות איך לעשות זאת. את תראי החדרת טמפון היא למעשה די קלה כשאת יודעת מה לעשות.
 

כיצד להשתמש


 

החדרת טמפון: פשוט השתחררי וקחי את זה בקלות!את עשויה להרגיש לחץ בנוגע לשימוש בטמפונים בפעם הראשונה, אך אין סיבה להילחץ. אחרי כמה פעמים תגלי שאין דבר קל יותר.
סרטון ההדרכה שלנו הופך את הפעם הראשונה שבה את מחדירה טמפון לקלה באופן מקסימלי, ומראה לך איך לעשות את זה, שלב אחר שלב. הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות הוא להיות משוחררת לגמרי, אחרת השרירים שלך עלולים להתכווץ, מה שיקשה על החדרת הטמפון. עצה פשוטה: תנשמי עמוק כמה פעמים ונסי להרגיש לגמרי בנוח – זה יעזור לך להשתחרר לפני החדרת הטמפון.
 

זה שווה!שלא כמו תחבושות, טמפון יושב בתוך הגוף. זה עשוי להיראות מוזר, אך ברגע שהחדרת את הטמפון כראוי, אפילו לא תרגישי שהוא נמצא שם. יש לטמפונים יתרונות רבים בשימוש נכון! תוכלי לנוע בחופשיות ולחיות את החיים שלך בדיוק כמו בכל יום אחר. תהיי חופשיה להמשיך לעשות ספורט, למשל, כי הגוף שלך מחזיק את הטמפון במקומו, ואת בכלל לא תרגישי אותו. תוכלי אפילו לשחות, כי הטמפון חבוי בפנים בבטחה ומוגן ממגע עם המים. רק הקפידי להשתמש בטמפון עם רמת הספיגה הנמוכה ביותר המתאימה לזרימת הווסת שלך, והחליפי את הטמפון באופן קבוע.