כיצד להשתמש בטמפון?

לכל דבר יש פעם ראשונה! המחזור שלך הוא חלק טבעי מחייך, ואם יש לך שאלות על כך, זה בסדר גמור. אל דאגה – השימוש בטמפון הוא לא כל-כך קשה כמו שאולי חשבת! צפי בסרטון למטה כדי לגלות איך לעשות זאת. את תראי שהשימוש בטמפון הוא למעשה די קל כשאת יודעת מה לעשות.
 

כיצד להשתמש

 

השימוש בטמפון: פשוט השתחררי וקחי את זה בקלות!את עשויה להרגיש לחץ בנוגע לשימוש בטמפונים בפעם הראשונה, אך אין סיבה להילחץ. אחרי כמה פעמים תגלי שאין דבר קל יותר.
סרטון ההדרכה שלנו הופך את הפעם הראשונה שבה את משתמשת בטמפון לקלה באופן אופטימלי, ומראה לך איך לעשות את זה, שלב אחר שלב. הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות הוא להיות משוחררת לגמרי, אחרת השרירים שלך עלולים להתכווץ, מה שיקשה על החדרת הטמפון. עצה פשוטה: תנשמי עמוק כמה פעמים ונסי להרגיש לגמרי בנוח – זה יעזור לך להשתחרר לפני השימוש בטמפון.
 

זה שווה!שלא כמו תחבושות, טמפון יושב בתוך הגוף. זה עשוי להיראות מוזר, אך ברגע שהחדרת את הטמפון כראוי, אפילו לא תרגישי שהוא נמצא שם. יש לטמפונים יתרונות רבים בשימוש נכון! תוכלי לנוע בחופשיות ולחיות את החיים שלך בדיוק כמו בכל יום אחר. תהיי חופשייה להמשיך לעשות ספורט, למשל, כי הגוף שלך מחזיק את הטמפון במקומו, ואת בכלל לא תרגישי אותו. תוכלי אפילו לשחות, כי הטמפון חבוי בפנים בבטחה ומוגן ממגע עם המים. רק הקפידי להשתמש בטמפון עם רמת הספיגה הנמוכה ביותר המתאימה לזרימת הווסת שלך, והחליפי את הטמפון באופן קבוע.