האם טמפונים ללא מוליך מתאימים לי?

את מכירה את גופך יותר טוב מכל אדם אחר, ואת יודעת מה הכי מתאים לך! למעשה קל מאוד למקם את הטמפון עם האצבע וללא מוליך. רוצה לדעת איך? המשיכי לקרוא למידע נוסף.

מאחר שאת מכירה את גופך יותר טוב מכל אדם אחר, רק את יודעת מה הכי מתאים לך! למעשה קל מאוד למקם את הטמפון עם אצבע וללא מוליך. זה מעניק לך שליטה טובה במיקום נכון של הטמפון.

נסי את טמפוני ™o.b.® ProComfort. טמפוני ™o.b.® ProComfort עם מעטפת מגע משי ™SilkTouch הייחודית, מחליקים בקלות, מאפשרים החדרה והוצאה פשוטה ומציעים נוחות אופטימלית בשימוש. זה מאוד פשוט ללמוד איך לעשות את זה, אז אל תדאגי! המשמעות של היעדר מוליך היא שהמוצר קטן יותר וללא אריזה מסורבלת, כך שתוכלי להכניס את הטמפונים בנוחות אפילו לתיק קטן ביותר, לצד האביזרים האופנתיים שלך. או אפילו לכיס!

טמפוני ™o.b.® ProComfort נותנים לך חופש תנועה מלא, נוחות ורמת הגנה המתאימה לכל יום של הווסת שלך. את תרגישי בטוחה ומוגנת, לא משנה מה תעשי. עם טמפוני ™o.b.® ProComfort זרימת הווסת שלך נספגת כבר בתוך הגוף, מה שמונע היווצרות של ריחות לא נעימים. לא תרגישי כלל את הטמפון שהוחדר. שלא כמו טמפונים האחרים, התעלות המקיפות אותו מספקות הגנה אמינה: נוזל מובל ביעילות אל הליבה הפנימית של הטמפון. ברגע שאת יודעת איך להחדיר טמפון ללא מוליך, זו הדרך הטבעית והנוחה ביותר להשתמש בטמפון. לא תוכלי לחזור לאחור אחרי זה...
  הנה זה בא - איך להחדיר טמפון ®.o.b אם זו הפעם הראשונה שלך:יתכן שתרצי להשתמש בטמפוני ™o.b.® ProComfort מיני, שכן הם קלים מאוד לשימוש. הם קטנים, דקים, בעלי קצה מעוגל וקל מאוד להחדיר ולהוציא אותם, בזכות עם מעטפת מגע משי ™SilkTouch הייחודית. אל דאגה – זה פחות קשה ממה שאולי חשבת. ראשית, שטפי ידיים. שנית, השתחררי! ודאי שמצאת את התנוחה המתאימה ביותר בשבילך! זו עשויה להיות ישיבה על האסלה או עמידה עם רגל אחת על שפת האמבטיה.

הסרטון “איך להחדיר טמפון“ יעזור לך להבין איך להחדיר טמפון! והנה ההסבר, שלב אחר שלב:
אחזי בטמפון עם שתי הידיים וסובבי את העטיפה לאורך הפס של הטמפון בכיוון החיצים כדי לפתוח אותו, לאחר מכן התירי את החוט ומשכי משיכה קצרה וחזקה. לחצי על האצבע המורה על החלק התחתון של הטמפון. עם היד החופשית שלך, הפרידי בעדינות בין השפתיים של הנרתיק. פתח הנרתיק נמצא בין השופכה לפי הטבעת. השתחררי! החליקי את הטמפון בעדינות רחוק ככל האפשר כלפי מעלה וחזרה אל הנרתיק. אם את מרגישה התנגדות, שני מעט את הכיוון. אם את עדיין יכולה להרגיש את הטמפון, החדירי אותו קצת יותר פנימה. ברגע שהטמפון נמצא במקום המיועד, בחלק האמצעי של הנרתיק, את לא תרגישי אותו. שטפי את הידיים שוב. עכשיו, אחרי שניסית את זה, זה לא כל-כך מסובך כמו שאולי חשבת!

אחרי כמה פעמים תגלי שאין דבר קל יותר! את יכולה לעקוב אחר המבנה הפנימי הייחודי של גופך ולקבל שליטה מצוינת על המיקום הנכון של הטמפון. תיהני מהחופש האדיר שהטמפון יכול לתת לך!
 
גם שמירה על כדור הארץ! למה לייצר אשפה כשאפשר לא לעשות זאת? כשאת משתמשת בטמפון ®.o.b ללא מוליך מפלסטיק שאותו צריך לזרוק, את גם תורמת לשמירה על כדור הארץ, כי טמפון ללא מוליך הוא ידידותי לסביבה באופן מקסימלי, בכך שהוא מונע הצטברות של הרבה אשפה מיותרת בכל שנה ושנה!