גלי את מגני התחתון של ®Carefree

תמונה של מוצרים שונים ממגוון המוצרים של קרפרי

הווסת הראשונה שלך? מרגש ביותר! אבל מה קורה לפני שהיא מתחילה?שנה-שנתיים לפני תחילת המחזור החודשי שלך, את עשויה להבחין בכתמים לבנים בתחתונים – אלה מכונים "הפרשות". זה נורמלי לחלוטין, קורה לכל הבנות, ואת יכולה להשתמש במגני תחתון כדי להרגיש רעננה ומוגנת.

מגני התחתון של ®CAREFREE הופכים את זה לקל! אז איזה מגן תחתון מתאים לך? כמובן, מגן תחתון שמעניק לך הגנה, הרגשת רעננות וגם מתאים לתחתונים שלך. עם מגני התחתון של ®CAREFREE תוכלי להתחיל כל יום באופן רגוע לחלוטין ולסיים אותו רעננה!
 

®Carefree עם תמצית כותנה – רך כמו כותנה בין שאת הולכת לבית הספר, לקניות או למסיבה: מגני התחתון של ®CAREFREE עם תמצית כותנה מגינים על התחתונים שלך ומעניקים לך הרגשת רעננות. מגני התחתון הנושמים מכילים תמצית כותנה טבעית. הם רכים ומרגישים נוח על העור שלך, כך שתשכחי שאת בכלל משתמשת בהם. ניתן להשיג גם מגני תחתון של ®CAREFREE עם תמצית כותנה בניחוח רענן עדין.
 

®CAREFREE ®flexiform – לא משנה מה את לובשת  אחד לכולם:®CAREFREE ®flexiform מתאימים גם לתחתונים רגילים וגם לחוטיני. עכשיו את יכולה להשתמש בהם גם עם תחתונים רגילים וגם עם חוטיני, ותמיד תהיי מוגנת. פשוט קפלי את הקצוות המחוררים מתחת לחוט, והמגן התחתון יתאים בצורה מושלמת! ניתן להשיג מוצר זה גם בניחוח עדין ורענן של כביסה נקייה - זהו ®CAREFREE® flexiform פרש.