מותג ®. o.b

תמונה של 2 נשים בבגד ים, אוחזות יד ביד. התמונה מיושנת וממחישה את המהפכה הנשית.

הָיֹה היה...

האם את מרגישה שישנם ימים שאת לא יכולה לעשות כל מה שאת רוצה? אולי בימים מסוימים את לא יכולה לשחות, או מצמצמת פעילות ספורט, או משאירה את השמלה ההדוקה החדשה שלך בארון? לפני שנים רבות היו לבנות פחות אפשרויות. למזלך, היום הכול שונה! גלי על המקורות של טמפון ®.o.b – איך אישה שהייתה רופאת נשים וחובבת שחייה מושבעת, מילאה תפקיד חשוב בהמצאתו ובהשפעתו המהפכנית על הנשים והבנות.

מידע נוסף
תמונה של מספר טמפוני ®o.b. אחד על השני

איכות שאפשר לסמוך עליה

מה הופך את טמפוני ®.o.b למיוחדים כל-כך? טמפוני ®.o.b הם חלק מחייהן של מיליוני בנות ונשים. הן סומכות על האיכות של ®.o.b, ואנחנו עובדים כדי לשמור על האמון שלהן. אנו מגלים זהירות רבה עם כל מוצר שאנו מפתחים, במיוחד כשמדובר במוצרים הקשורים ישירות לגופך ולבריאותך. אנו מפתחים ומייצרים את טמפוני ®.o.b כך שהם עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ועוברים בדיקות מחמירות ביותר. אנו תמיד משתדלים למצוא דרכים חדשות לשיפור הנוחות וההגנה שלך.

מידע נוסף
תמונה של אישה מבוגרת לצד נערה. התמונה ממחישה את ההיסטוריה של o.b. וכיצד הטמפון עזר לשפר את איכות חייה של האישה בתקופה של 60 שנה

®.o.b ידידה הטוב של האישה זה יותר מ-60 שנה

כל-כך הרבה קרה מאז ש ®.o.b התחיל את דרכו! החיים כל-כך שונים לעומת מה שהיה לפני 60 שנה. איך היו החיים כשבנות לא השתמשו בסמארטפונים ולא גלשו באינטרנט? בימים שבהם הן לא היו יכולות לקנות טמפונים? איך ®.o.b עזר לבנות ולנשים לשפר את איכות חייהן במהלך השנים?

הצטרפי למסע שלנו
תמונה של אישה העומדת בשדה. התמונה ממחישה כיצד אנו עובדים למען פיתוח הקיימות והגנה על הסביבה

®.o.b – מגינים עליך ודואגים לכדור הארץ שלנו

אנו מאמינים שבתור חברה שמייצרת מיליארדי טמפונים מדי שנה, אנו חייבים להגן על כדור הארץ באופן פעיל.

גלי כיצד לעשות זאת