כיצד להשתמש בטמפון?

אל דאגה - זה לא כל-כך קשה כמו שחשבת! הסרטון שלנו יעזור לך לגלות איך להחדיר טמפון! והנה ההסבר, שלב אחר שלב: ראשית, עליך לשטוף ידיים. שנית, השתחררי! ודאי שמצאת את התנוחה המתאימה ביותר בשבילך! זו עשויה להיות ישיבה על האסלה או עמידה עם רגל אחת על שפת האמבטיה.

אחזי בטמפון עם שתי הידיים וסובבי את עטיפת הטמפון בכיוון החיצים כדי לפתוח אותו, לאחר מכן הסירי את העטיפה מצד החוט של הטמפון. ישרי את החוט להסרה ותני לו משיכה חזקה אחת. לחצי עם קצה האצבע המורה על בסיס הטמפון והסירי את החצי העליון של העטיפה. החליקי את הטמפון בעדינות רחוק ככל האפשר כלפי מעלה וחזרה אל הנרתיק. אם את מרגישה התנגדות, תשני מעט את הכיוון.

אם את עדיין יכולה להרגיש את הטמפון, החדירי אותו קצת יותר רחוק פנימה. ברגע שהטמפון נמצא במקום המיועד, בחלק האמצעי של הנרתיק, את לא תרגישי אותו. שטפי את הידיים שוב. יתכן שתזדקקי לזמן מה כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר להחדרה קלה של טמפון ®o.b. שמתאימה לך.

בפעם הראשונה שבה את משתמשת בטמפון, בחרי בגודל הקטן ביותר, טמפוני ®o.b.® ProComfort עם מעטפת מגע משי ®SilkTouch הייחודית, מחליקים בקלות, מאפשרים החדרה והוצאה פשוטה ומציעים נוחות אופטימלית בשימוש. אל תשכחי שעליך לחכות לתחילת המחזור שלך כדי לנסות טמפונים. אין להשתמש בטמפונים כשאין לך ווסת.